FILMOWANIE ŚLUBU I WESELA

Proponujemy Państwu produkcję pamiątkowego filmu z dnia ślubu i wesela. Styl montażu, rodzaj użytej muzyki, części jakie ma zawierać film, uzgadniamy zawsze przed przystąpieniem do pracy.
W dniu ślubu stajemy się w miarę niewidzialnym świadkiem wydarzeń. Nie ingerujemy w przebieg uroczystości.

Każda nasza realizacja filmu z wesela ma indywidualny, niepowtarzalny charakter. Przykładamy dużą uwagę, aby nie działać szablonowo. Filmowaniem uroczystości zajmujemy się od …  XX wieku 🙂 , ale w naszych głowach ciągle rodzą się nowe pomysły na ciekawe czołówki, prezentacje zdjęć, teledyski, rozbudowane wstępy do filmu czy specjalne zakończenia.

Usługę wideofilmowania jaką oferujemy, to film ślubny zarejestrowany kamerami o wysokiej jakości obrazu, w formacie full HD (jest możliwość 4K). Zawsze filmowany i montowany według scenariusza dostosowanego do temperamentu pary młodej. Długość filmu do uzgodnienia.

KLIPY MUZYCZNE

Zapraszamy do współpracy solistów i zespoły muzyczne. Nagrywamy materiał filmowy i montujemy teledyski. Może to być scenariusz gotowy lub napisany przez nas. Wszystkie szczegóły uzgodnimy. Posiadamy różnorodny sprzęt do takiej produkcji.

FILMY REKLAMOWE

Oferujemy produkcję filmów reklamowych, instruktażowych, itp. Posiadamy spore zaplecze sprzętowe, również drony. Jesteśmy otwarci na różne pomysły możliwe do realizacji.

 

Wideofilmowanie Poznań – Wielkopolska – Polska.