Fotografia ślubna

Profesjonalnie wykonane fotografie w dniu ślubu i wesela. Zdjęcia ślubne pełne emocji, radości i uczucia. Ważne momenty zatrzymane w kadrze. Fotografujemy tak, by nie zakłócać przebiegu uroczystości. Posiadamy stosowne zezwolenia na fotografowanie w kościołach podczas liturgii.

Zorganizujemy sesję w plenerze.

Wykonamy fotoksięgę lub tradycyjny album.

Zakres usługi zawsze dostosowujemy do życzeń naszych klientów.

Profesjonalny fotoreportaż wykonany w dniu Waszego ślubu i wesela. Pełne emocji, radości zdjęcia ślubne. Fotografia ślubna, która dokumentuje ważne wydarzenia w trakcie przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii w kościele i zabawy na weselu. Zdjęcia ślubne na których potrafimy zatrzymać urok chwili, klimat uroczystości, uczucia Wasze, bliskich i przyjaciół.  Niecodzienna fotografia ślubna, która utrwali przemijające chwile. Wzruszające, radosne i zaskakujące momenty tego wyjątkowego dnia ślubu i wesela.

Fotografia ślubna, to również sesja zdjęciowa w plenerze.  Sesja plenerowa, to przygoda z fotografią, pełna radości, miłości i poezji. Zdjęcia z pleneru stanowią wspaniałą pamiątkę na całe życie. Miejscem plenerowej sesji ślubnej może być każde wybrane przez Was miejsce. Jeżeli będziecie chcieli na plener ślubny możemy pojechać nad morze lub w góry. A może fotografia ślubna zrobiona za granicą? Wenecja lub Rzym, a może Paryż? Wszystko jest możliwe.

Fotografia portretowa

Wykonujemy sesje zdjęciowe w plenerze lub studio. Dla osób wymagających zapewniamy pomoc wizażysty i stylisty.

Zdjęcia do portfolio

Chcesz zostać modelką lub hostessą? Musisz mieć portfolio.  Są to zdjęcia pokazujące Twoją figurę, urodę, umiejętność pracy przed obiektywem, a nawet charakter. Zdjęcia z portfolio stanowią Twoją reklamę. Na podstawie tych fotografii potencjalni klienci dokonują wyboru. Od Twojego wyglądu na zdjęciach będzie zależała ilość zleceń. Dobrze zrobione fotografie, to połowa sukcesu Twojej kariery.

Fotoreportaże

Wykonujemy fotografie podczas uroczystości, eventów, konferencji, bankietów, koncertów, imprez sportowych, itd. Najczęściej odbiorcą efektów naszej pracy fotoreporterskiej są organizatorzy wydarzeń społecznych, kulturalnych i sportowych. Podejmujemy się różnych tematów.

Zdjęcia na prezent

Chcesz zrobić niespodziankę partnerowi? Piękna fotografia oprawiona w nowoczesną lub stylową ramę, a może plakat lub kalendarz. Taki prezent, to doskonały pomysł, który cieszy się dużym powodzeniem. Mamy sporo pomysłów na niepowtarzalne sesje.

Fotografia reklamowa

Wykonujemy zdjęcia do folderów reklamowych, katalogów, itp.Nie jest nam obce fotografowanie ludzi, zwierząt, przedmiotów, miejsc, architektury, roślin.

 

KATEGORIE GALERII FOTOGRAFII:
Ślub – Wesele – Plener
Ludzie
Przedmioty
Kwiaty
Zwierzęta
Pejzaż
Architektura
Transport
Żywność
Sport
Abstrakcyjne
Inne